I made this widget at MyFlashFetish.com.

pondelok 26. októbra 2009

Zabavme sa !


Elmo_Luvr ,prepáč že som to tu dala ,ale ja som
fakt nemohla z doll KLOBASKA20
Nielen že je to kradoška ,ale stále mi do GB
píše že mám pery ako cukor ,a že mám kuknúť jej Scenery :-)

Tak p prezentačke má napýsané že sa volá TOXICA čo je dosť
zvláštne meno ,ale tak dnes je už nová doba ! :-)


Len sa pozrite.


Táto scenery sa volá " Výťazka plesu Krások-Sedmokrások"
-všetci vidíme aká je nádherná a nikto sa jej nevyrovná !

Túto pomenovala "Na Francúzskej Riviére " ,alebo
neštastie Eiffelovej veže !

Táto scenery je "Párty na pláži" ...
Asi by so na takú párty nešla ,ale tak mohla byť zábava :-)


No a na koniec...
Alenku som nenašla ,lebo ju tak dobre skryla že....





Ak máte aj vy nejaký zábavný zážitok ,alebo udalosť na Stardolle neváhajte
a posielajte na e-mail Chanelcos@azet.sk !

3 komentáre:

Come and Dress Me UP :D