I made this widget at MyFlashFetish.com.

sobota 7. novembra 2009

Pozastavujeme

Blog je dočasne mimo prevádzky....
Z tech. dôvodov

































štvrtok 5. novembra 2009

čo nás prekvapilo ? 2



Tento týžden nás prekvapil opäť nový shop-
a to shop



Migliukee Fashion !
Podla najnovšých správ sú to návrhy doll Migliukee !
Za také návrhy by sa nehambil ani Lagerfeld !

Ohodnot Doll 2

piatok 30. októbra 2009

Klobaska20 opäť útočí !



Myslím si ,že jej prezentáciu netreba riešiť....

New Look-Ohodnoť Outfit !

štvrtok 29. októbra 2009

Aktálne Free !

Klikni TU a v kabinke budeš mať zdarma
pleťový odličovať od Sephory !

Make-up Studio

Rozhodla som sa vytvoriť novú rubriku Make-up studio,alebo školu líčenia...
Teraz budem mať viac času ,a síce moju rubriku New Look (ktorá mi zaberala najviac času)
prevezme už čoskoro nová prispevatelka ! Nechajte sa prekvapiť !
A teraz k tovej rubrike...

Na začiatok som vytvorila 4 make-up Looky na ročné obdobia !


Jar.............................................Leto

Jeseň.................................Zima


Uvidíme sa zas nabudúce !
Papa !

utorok 27. októbra 2009

New Look-Super MAKE-UP špeciál Pokračovanie !



1. Laavinia
2. Rock_Girlsxd
3. Nelly-Kell

Pokoal aj vy máte záujem sa zúčastniť rubriky
New Look (3 Outfity z vlastnej "skryne" a jeden Make-up look)
New Look Super Make-up (Premena medoll na tri udalosti)
neváhajte a napíšte mi na nick: Super---Girls

pondelok 26. októbra 2009

HOLA Veci (2-roky stará značka stále v StarPlaze !!!

Tak len tak som si zo srandy vlepovala v starplaze čísla vecí to URL Boxu ... a asi tak keď som došla na tisícku nazbierala sa mi tam kopa vecí medzi nimi aj HOLA veci a pár ktoré v Starplaze už nie su ale daju sa takto vyhľadat

Však pozrite čo všetko som našla :



















Tu je Image ! :) .. Kľudne ho kopírujte aj na svoje blogy budem len rada keď ho niekde nájdem :P ..

Tak a tu sú už spomínané linky na veci .. nie su tam len tieto v linkoch je aj tona iných vecí ako nálepky z albumu a tak .. šak veď uvidíte šo sa vám nebude páčit .. vyhodíte z košíka ...


1 Link ! Tu CLICK :D
2 Link ! Tu CLICK :D
3 Link ! Tu CLICK :D
4 Link ! Tu CLICK :D

ak nájdem viac Hneď to sem Dám :)

New Look-Super MAKE-UP špeciál

Vopred vás upozornujem že moje "diela" nie sú také originálne a dobré ako od mojich "konkurentok" ale chcela so urobiť špeciálni článok NLSM špeciál !

Dnes som premenila nás tri !
Ako už som povedala v prostredí grafických stránok a programoch neviem pracovať som sôr taká amatérka ,ale chcela som to "zavesiť" na blog !



Prvá som ja (SUPER---GIRLS)
Druhá je naša skvelá Ownerka (ELMO_LUVR)
A tretia je skvelá baba a blogová "sestrička" (.AVRIL.LAVIGNE_)

Zabavme sa !


Elmo_Luvr ,prepáč že som to tu dala ,ale ja som
fakt nemohla z doll KLOBASKA20
Nielen že je to kradoška ,ale stále mi do GB
píše že mám pery ako cukor ,a že mám kuknúť jej Scenery :-)

Tak p prezentačke má napýsané že sa volá TOXICA čo je dosť
zvláštne meno ,ale tak dnes je už nová doba ! :-)


Len sa pozrite.


Táto scenery sa volá " Výťazka plesu Krások-Sedmokrások"
-všetci vidíme aká je nádherná a nikto sa jej nevyrovná !

Túto pomenovala "Na Francúzskej Riviére " ,alebo
neštastie Eiffelovej veže !

Táto scenery je "Párty na pláži" ...
Asi by so na takú párty nešla ,ale tak mohla byť zábava :-)


No a na koniec...
Alenku som nenašla ,lebo ju tak dobre skryla že....





Ak máte aj vy nejaký zábavný zážitok ,alebo udalosť na Stardolle neváhajte
a posielajte na e-mail Chanelcos@azet.sk !

čo nás prekvapilo ? 1


Tento týžden nás najviac prekvapila luxusná Hallowenska kolekcia
obchodu Tingeling Hallowen Couture...
Nádherné šaty s ešte krajšími (:D) cenamy !

nedeľa 25. októbra 2009

Make Room časť 3.


Dnes räno ma poprosila prispievatelka tohto blogu-.AVRIL.LAVIGNE_
aby som jej preriadila druhú časť hlavnej izby !
Tak z radostou som sa do toho pustila a výsledok :-)
Izbu som nechala v pôvodnom stave ,teda sedačka kreslo a steny obložené zrkadlamy...
Jej štýl som nechcela meniť ,kedže sa mi izby velmy páčila steny som obložila drevom..
Mala som pocit že v Izbe je málo zelene tak som pridala dva "stromčeky" ...
Aby som izbu zútulnila na zem som pridala koberec ,celkovo izba pôsobí moderným
a štýlovým dizajom !





Come and Dress Me UP :D