I made this widget at MyFlashFetish.com.

nedeľa 25. októbra 2009

Make Room časť 3.


Dnes räno ma poprosila prispievatelka tohto blogu-.AVRIL.LAVIGNE_
aby som jej preriadila druhú časť hlavnej izby !
Tak z radostou som sa do toho pustila a výsledok :-)
Izbu som nechala v pôvodnom stave ,teda sedačka kreslo a steny obložené zrkadlamy...
Jej štýl som nechcela meniť ,kedže sa mi izby velmy páčila steny som obložila drevom..
Mala som pocit že v Izbe je málo zelene tak som pridala dva "stromčeky" ...
Aby som izbu zútulnila na zem som pridala koberec ,celkovo izba pôsobí moderným
a štýlovým dizajom !





Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Come and Dress Me UP :D