VáU !Tak toto my vyrazilo dych !Krása dakujem že si sa mi vynovala je to krásne !
ahoj smiem sa opytat ao sa ohyba teko v hotoshope?pls odpovbedzzdiamant115
Natalka .. TP je dost zlozite na vysvetlenie :/ .. proste stac Ctrl+T .. a potom sa ti da ohýnať celé telo .. potom sa pokus časti postrihař.. .avril.lavigne_
VáU !Tak toto my vyrazilo dych !
OdpovedaťOdstrániťKrása dakujem že si sa mi vynovala je to krásne !
ahoj smiem sa opytat ao sa ohyba teko v hotoshope?pls odpovbedzz
OdpovedaťOdstrániťdiamant115
Natalka .. TP je dost zlozite na vysvetlenie :/ .. proste stac Ctrl+T .. a potom sa ti da ohýnať celé telo .. potom sa pokus časti postrihař
OdpovedaťOdstrániť..
.avril.lavigne_