ale bude tu aj v novom prevedení !
Samozrejme že nechám aj tu pôvodnú,ale teraz mi napadlo vytvoriť rubriku v ktorej
by som sa zamerala len na Make-up a doplnky a vychádzala by každý týžden v Nedelu.
Vybrala by som si jednu doll ,ktorej by som vytvorila 3 Make-up Looky !
Tak čo tešíte sa ?
Prvý diel rubriky začne už zajtra 4.Oktobra !
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára