I made this widget at MyFlashFetish.com.

sobota 3. októbra 2009

New Look 4.časť

Ahojte..Tiež ste sa nevedeli dočkať rubriky New Look ?
Ani ja a preto ju budem písať častejšie !
Ale späť k štvrtému vydaniu tejto rubriky ...
Dnes sme premenili doll Verca808 !
Som si istá že premena sa jej bude páčiť ,tak ideme na to !

Outfit !
Obliekla som jej fialové LE šaty ktoré sú ideálne k takémuto jesennému looku
a navrch -aby jej nebolo Zima (xD) som dala biele sako..
Prepáč že šaty trošku presvitajú ,ale natolko sa mi páčia ,že som ich nemohla
nepoužiť ! Dalej som jej obliekla fialové legíny a vysoké kozačky
ktoré sú ideálnim doplnkom k Outfitu na jeseň.
Kabelku z Kohls a Outfit je hotový !!!!
Make-up

Vlásky za 2000sp som ponechala ,zmenila som iba ich farbu...
Na oči a pery som použila typické jesenné farby ,čiže
najprv som na očká naniesla čiernu očnú linku a na výraz
maskaru... Potom dole som dala hnedý až čierny očný tien
ktorý som vytienovala smerom dole..
Hore na viečko som použila zletistý očný tien ktorý sa krásne
doplňa s korálovo ružovým rúžom na pery...
Ešte nejaká lícenka a Umelé riasy a make-up je Hotový !

Páči sa ti to ?

1 komentár:

  1. Je to úžasná inspirace, děkuju.Určitě spoustu toho použiju na svoje Outfity.

    Verca808 :)

    OdpovedaťOdstrániť

Come and Dress Me UP :D