vždy krásne upravenú a Krásnu
Dominique36 !
Dúfam že sa ti premeny budú páčiť !
Look ktorý sa hodí do práce ,prípadne
na rande ! Pery som zvýraznila jemným
rúžom a oči čiernim a ružovým tieňom...
Líčka som zvýraznila lícenkou !
Tento Look si skôr predstavím
v GALA šatách ! Použila som
červený rúž a dymové
líčenie očí !
Jemný a prírodný look s motýlikmy !
Očká som zvýraznila zelenou ,bielou
a zlatou a na líčka jemnú farbu.
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára