1.Odlíčila som Elmo_Luvr a nafarbila vlasy..
2.Naniesla som korálovo ružový rúž na pery.
3.Na líčka som dala bronzový púder.
4.Na horné viečko linku v ceruzke.
5.Riasy som zvýraznila maskarou.
6.Na vrch oka som naniesla zelený tieň.
7.Na spodok som naniesla šivý očný tieň.
8.Obočie som zvýraznila obočienkou.
9.Na vlasy som naniesla melír.
10.Nejaké doplnky :mašla a HBs umelé riasy !
A Hotovo ! Tento diel pre vás pripravila Super---Girls !
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára