I made this widget at MyFlashFetish.com.

štvrtok 8. októbra 2009

New Look 5.časť

Ammalka
Na premenu som si dnes "zobrala" všetkým dobre
známu Ammalku..


Pred premenou zastávala Ammalka jemné líčenie..
Chcela som tochu zvýrazniť jej prirozdenú krásu !
Na oko som naniesla tmavú očnú linku,ale
ku kútiku som dala bielu linku..Aby to očká otvorilo !
Líčenie je velmy jednoduché hnedý a fialový očný
tieň tvoria základ a ak na oči aplikujete
HBs umelé riasy oči budú pôsobyť naozaj zaújmavo !

Na tvár som naiesla nejaký bronzový púder a na pery
svieži rúž ! Tento Look dokonale symbolizuje jeseň !



Prvý Outfit
je tak na bežný deň popripade do práce :D
Sačko som doplnila pohodlnnými Jeansami a do ruky kabelku
do ktorej sa zmestí všetko :D

Druhý Outfit
je taký Exkluzívnejší !
Tomu aj tíško nahovára cena sukne z Exkluzívneho butiku LE :o)
Tento Outfit je pre výnimočné ,pre také ako Ammalka !

Tretí Outfit je trošku konzervatívnejší ,no naozaj ženský !
K nohaviciam ktoré sú velmy šik som "prihodila" top
ktorý len doplňa šarm a žeskosť ! Pohodlnné topánočky a Outfit je hotový !


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Come and Dress Me UP :D