Na premenu som si dnes "zobrala" všetkým dobre
známu Ammalku..
Pred premenou zastávala Ammalka jemné líčenie..
Chcela som tochu zvýrazniť jej prirozdenú krásu !
Na oko som naniesla tmavú očnú linku,ale
ku kútiku som dala bielu linku..Aby to očká otvorilo !
Líčenie je velmy jednoduché hnedý a fialový očný
tieň tvoria základ a ak na oči aplikujete
HBs umelé riasy oči budú pôsobyť naozaj zaújmavo !
Na tvár som naiesla nejaký bronzový púder a na pery
svieži rúž ! Tento Look dokonale symbolizuje jeseň !
Prvý Outfit je tak na bežný deň popripade do práce :D
Sačko som doplnila pohodlnnými Jeansami a do ruky kabelku
do ktorej sa zmestí všetko :D
Druhý Outfit je taký Exkluzívnejší !
Tomu aj tíško nahovára cena sukne z Exkluzívneho butiku LE :o)
Tento Outfit je pre výnimočné ,pre také ako Ammalka !
Tretí Outfit je trošku konzervatívnejší ,no naozaj ženský !
K nohaviciam ktoré sú velmy šik som "prihodila" top
ktorý len doplňa šarm a žeskosť ! Pohodlnné topánočky a Outfit je hotový !
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára