I made this widget at MyFlashFetish.com.

streda 30. septembra 2009

New Look 2.časť

Ahojky ! Je tu další diel rubriky New Look ,v ktorej vám
premením Outfit a vašu dollku !
Nelly-Kell to je meno dolly ktorá podstúpila premenu !
Ak chcete vedieť viac čítajte do konca !



Outfit
Použila som ,,zmes,, RARE a HBs vecí ktoré sú velmy dobre skombinované !
V jej šatníku je množstvo super vecí tak nebolo ťažké vytvoriť super Outfit !
Obliekla som jej zlaté RARE šaty a nane som dala tiež RARE sačko
ktoré k šatám padne ako uliate !
Nejký šál a Hot Buys botičky a super Outfith je na svete !

Make-up Look
Vlásky som zvýraznila zlatisto-hrdzavou farbou na vlasy a
pramienky nafarbila melírom...
Na očká som použila predlžujúcu maskaru vo fialovej farbe
a za výraz aj dva páry umelých rias ! Taktiež som použila
fialové očné tiene ,takže oči sú zvýraznené !
Na líca farbu a na pery rúž v neutrálnom odtieni !
Make-up je hotový a teraz čo na to povie naša Nelly-Kell !

piatok 25. septembra 2009

.Avril.lavigne_


Takže od dnes aj ja budem novou prispievateľkou na tento blog myslím ,že spolu so Super---Girl a Elmo_luvr vytvoríme jeden z elitných blogov :D Už sa Teším ...

- Tu je Moje Logo



Miss Sixty ???


Niet očom ...Toto je nová kolekcia Miss Sixty takže nečakajte ceny obchodu Basics :D
Koniec koncov je to Real Brands ...Tak páči sa vám New Collection ???

štvrtok 24. septembra 2009

OMG


O moja malá Romca ty si fakt myslíš že ti toto uverím ???
Haha ! Ti kks aha jaj ?
Ja sa pozerám že chúdatko Romca keby že viež kolko ludí sa
na tebe smeje xD
Tak ok takže ak toto teraz čítaš tak ver že môžeš mi natrepať
že Elmo_Luvr je neviem čo všetko aj tak ti neuverím xD
Tak papa a spametaj sa !

New Look 1.časť

N E W ...L O O K !


Tak výtam vás v rubrike Premeny a už,už tu máme
prvú časť v ktorej sme si podaly na paškál doll
15prettygirl156 ! Tak som zvedavá či sa vám to páči !


Tak Outfit možno trošku farebný,ale je to môj štýl ktorého sa nechcem vzdať !
Dominuje tu EXtravagantný top a čierne sačko ...
Klasické Jeansy nič nepokazia a nejaká kabelka a Cool botičky !
Všetko som zakončila nejakými doplnkamy!

Make-up Look:

Make-up som zladila k Outfitu !
Na pery nejaký fialový rúž a očká som zvíraznila čiernou linkou a
maskaramy ! Použila som obe teda predlžujúcu aj zhustujúcu !
Oči som zakončila nejakými tienmy v sivej a modrej farbe !


Super---Girls

Takže konečne je to tu :P , máme prvú prispievateľku ktorou je Super---Girls , som ti vďačná že mi tu budeš pomáhať .. Takže od dnes všetky príspevky s týmto logom :

















patria našej Super---Girls :3

Rubrika : Buy/Trade




















A znovu tu máme našu rubriku Buy/Trade tento raz však iba s jednou vecou ...

Výpredaje !


v Starplaze sú aktuálne Výpredaje !
Takže nakupujte a nakupujte !
Na obrázku vydíte len zlomok z tohtomesčných
výpredajoch ! Iba pár vecí ma naozaj zaujalo
a to plavky v oboch farbách zelené Balmain
šaty a čierne večerné šaty z RiA ...




Chanel alebo LE ???


V obchodíku značky LE som si všimla túto (prekrásnu) kabelku a zazdalo sa
mi že som ju už niekedy vydela xD No a ako už vydíte kabelka je z dielne
značky Chanel a bola navrhnutá tak ,aby sa vám do nej zmestila originálna
Chanel kabelka ,rúž,púder, I POD ,slnečné okuliare či dokonca legendárnu CHANEL No.5 !


Come and Dress Me UP :D