I made this widget at MyFlashFetish.com.

štvrtok 24. septembra 2009

Chanel alebo LE ???


V obchodíku značky LE som si všimla túto (prekrásnu) kabelku a zazdalo sa
mi že som ju už niekedy vydela xD No a ako už vydíte kabelka je z dielne
značky Chanel a bola navrhnutá tak ,aby sa vám do nej zmestila originálna
Chanel kabelka ,rúž,púder, I POD ,slnečné okuliare či dokonca legendárnu CHANEL No.5 !


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Come and Dress Me UP :D