Ani neviem čo mám k tomuto povedať , cez starplaza bazaar som si dala vyhľadať PrettyInPink veci .. a čo tu nevidím DKNY HEART SCARF a za 5 Dollarov Jasné že som si ju kúpila no zdalo sa mi trošku divné , že som ju našla v PiP a V suite je Pomenovaná len ako SCARF a aj obchod je uvedený ako PiP .. Neviem čo to znamená :P
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára