sobota 7. novembra 2009
štvrtok 5. novembra 2009
čo nás prekvapilo ? 2
piatok 30. októbra 2009
štvrtok 29. októbra 2009
Make-up Studio
Rozhodla som sa vytvoriť novú rubriku Make-up studio,alebo školu líčenia...
Teraz budem mať viac času ,a síce moju rubriku New Look (ktorá mi zaberala najviac času)
prevezme už čoskoro nová prispevatelka ! Nechajte sa prekvapiť !
A teraz k tovej rubrike...
Na začiatok som vytvorila 4 make-up Looky na ročné obdobia !


Jar.............................................Leto


Jeseň.................................Zima
Uvidíme sa zas nabudúce !
Papa !
Teraz budem mať viac času ,a síce moju rubriku New Look (ktorá mi zaberala najviac času)
prevezme už čoskoro nová prispevatelka ! Nechajte sa prekvapiť !
A teraz k tovej rubrike...
Na začiatok som vytvorila 4 make-up Looky na ročné obdobia !
Jar.............................................Leto
Jeseň.................................Zima
Uvidíme sa zas nabudúce !
Papa !
utorok 27. októbra 2009
New Look-Super MAKE-UP špeciál Pokračovanie !
1. Laavinia
2. Rock_Girlsxd
3. Nelly-Kell
Pokoal aj vy máte záujem sa zúčastniť rubriky
New Look (3 Outfity z vlastnej "skryne" a jeden Make-up look)
New Look Super Make-up (Premena medoll na tri udalosti)
neváhajte a napíšte mi na nick: Super---Girls
pondelok 26. októbra 2009
HOLA Veci (2-roky stará značka stále v StarPlaze !!!
Tak len tak som si zo srandy vlepovala v starplaze čísla vecí to URL Boxu ... a asi tak keď som došla na tisícku nazbierala sa mi tam kopa vecí medzi nimi aj HOLA veci a pár ktoré v Starplaze už nie su ale daju sa takto vyhľadat
Však pozrite čo všetko som našla :
Tu je Image ! :) .. Kľudne ho kopírujte aj na svoje blogy budem len rada keď ho niekde nájdem :P ..
Tak a tu sú už spomínané linky na veci .. nie su tam len tieto v linkoch je aj tona iných vecí ako nálepky z albumu a tak .. šak veď uvidíte šo sa vám nebude páčit .. vyhodíte z košíka ...
1 Link ! Tu CLICK :D
2 Link ! Tu CLICK :D
3 Link ! Tu CLICK :D
4 Link ! Tu CLICK :D
ak nájdem viac Hneď to sem Dám :)
Však pozrite čo všetko som našla :
Tu je Image ! :) .. Kľudne ho kopírujte aj na svoje blogy budem len rada keď ho niekde nájdem :P ..
Tak a tu sú už spomínané linky na veci .. nie su tam len tieto v linkoch je aj tona iných vecí ako nálepky z albumu a tak .. šak veď uvidíte šo sa vám nebude páčit .. vyhodíte z košíka ...
1 Link ! Tu CLICK :D
2 Link ! Tu CLICK :D
3 Link ! Tu CLICK :D
4 Link ! Tu CLICK :D
ak nájdem viac Hneď to sem Dám :)
New Look-Super MAKE-UP špeciál
Vopred vás upozornujem že moje "diela" nie sú také originálne a dobré ako od mojich "konkurentok" ale chcela so urobiť špeciálni článok NLSM špeciál !
Dnes som premenila nás tri !
Ako už som povedala v prostredí grafických stránok a programoch neviem pracovať som sôr taká amatérka ,ale chcela som to "zavesiť" na blog !



Prvá som ja (SUPER---GIRLS)
Druhá je naša skvelá Ownerka (ELMO_LUVR)
A tretia je skvelá baba a blogová "sestrička" (.AVRIL.LAVIGNE_)
Dnes som premenila nás tri !
Ako už som povedala v prostredí grafických stránok a programoch neviem pracovať som sôr taká amatérka ,ale chcela som to "zavesiť" na blog !
Prvá som ja (SUPER---GIRLS)
Druhá je naša skvelá Ownerka (ELMO_LUVR)
A tretia je skvelá baba a blogová "sestrička" (.AVRIL.LAVIGNE_)
Zabavme sa !
Elmo_Luvr ,prepáč že som to tu dala ,ale ja som
fakt nemohla z doll KLOBASKA20
Nielen že je to kradoška ,ale stále mi do GB
píše že mám pery ako cukor ,a že mám kuknúť jej Scenery :-)
Tak p prezentačke má napýsané že sa volá TOXICA čo je dosť
zvláštne meno ,ale tak dnes je už nová doba ! :-)
Len sa pozrite.
Táto scenery sa volá " Výťazka plesu Krások-Sedmokrások"
-všetci vidíme aká je nádherná a nikto sa jej nevyrovná !
Túto pomenovala "Na Francúzskej Riviére " ,alebo
neštastie Eiffelovej veže !
Táto scenery je "Párty na pláži" ...
Asi by so na takú párty nešla ,ale tak mohla byť zábava :-)
No a na koniec...
Alenku som nenašla ,lebo ju tak dobre skryla že....
Ak máte aj vy nejaký zábavný zážitok ,alebo udalosť na Stardolle neváhajte
a posielajte na e-mail Chanelcos@azet.sk !
čo nás prekvapilo ? 1
nedeľa 25. októbra 2009
Make Room časť 3.
Dnes räno ma poprosila prispievatelka tohto blogu-.AVRIL.LAVIGNE_
aby som jej preriadila druhú časť hlavnej izby !
Tak z radostou som sa do toho pustila a výsledok :-)
Izbu som nechala v pôvodnom stave ,teda sedačka kreslo a steny obložené zrkadlamy...
Jej štýl som nechcela meniť ,kedže sa mi izby velmy páčila steny som obložila drevom..
Mala som pocit že v Izbe je málo zelene tak som pridala dva "stromčeky" ...
Aby som izbu zútulnila na zem som pridala koberec ,celkovo izba pôsobí moderným
a štýlovým dizajom !
sobota 24. októbra 2009
Výpredaje + dalšie Info

Konečne máme na našej (milovanej) starplaze výpredaje !
Síce ešte Stardoll neuvádza ofiacíálne výpredaje v obchodoch
sú už zlacnené veci ! Tak rýchlo do nakupovania !
Určite ste sa už dopočuly že Kampať pre 1SD denne už nieje !
Takže aj budete chcieť nejakú vec za 6SD budete si musieť aktivovať SS !
Našťastie máme ešte PLAY&EARN ,ale peniaze z P&E musíme minúť
do polnoci...Takže Smola baby !
Ozaj ! Ak máte záujem o prerobenie vašej Suite kontaktujte ma na
nicku Super---Girls !
by Super---Girls
piatok 23. októbra 2009
New Look-Super MAKE-UP Dominique36
Dnes som si zobrala
vždy krásne upravenú a Krásnu
Dominique36 !
Dúfam že sa ti premeny budú páčiť !

Look ktorý sa hodí do práce ,prípadne
na rande ! Pery som zvýraznila jemným
rúžom a oči čiernim a ružovým tieňom...
Líčka som zvýraznila lícenkou !

Tento Look si skôr predstavím
v GALA šatách ! Použila som
červený rúž a dymové
líčenie očí !

Jemný a prírodný look s motýlikmy !
Očká som zvýraznila zelenou ,bielou
a zlatou a na líčka jemnú farbu.
vždy krásne upravenú a Krásnu
Dominique36 !
Dúfam že sa ti premeny budú páčiť !
Look ktorý sa hodí do práce ,prípadne
na rande ! Pery som zvýraznila jemným
rúžom a oči čiernim a ružovým tieňom...
Líčka som zvýraznila lícenkou !
Tento Look si skôr predstavím
v GALA šatách ! Použila som
červený rúž a dymové
líčenie očí !
Jemný a prírodný look s motýlikmy !
Očká som zvýraznila zelenou ,bielou
a zlatou a na líčka jemnú farbu.
Rubrika: Face style (7) Zmena !!
Takže aj táto rubriky prešla zmenami , od tejto časti bude Face Style Trochu iný nebudeme mávař podrobný návod na líčenie ,bude tu však krajšie upravená nalíčena doll no ved pozrite :)
Dream Look 3
Tak Po Dlhšej Pauze tu o5 máme Dream Look tento krát som sa snazila pouzit krajsie efekty a zamerat sa hlavne na tvár
Tu je výsledok :
Další Dream Look čakajte zhruba o 2 týždne :)
Tu je výsledok :
Další Dream Look čakajte zhruba o 2 týždne :)
štvrtok 22. októbra 2009
Avril Black STAR
utorok 20. októbra 2009
sobota 17. októbra 2009
New Look 6.časť
Dnes sme si na premenu vybrali vždy ženskú
a krásnu doll Laavinia !
Tak ideme na to !

Make-up je svieži a jednoduchý !
Pery som nechala v pôvodnej farbe
a očká som zvýraznila zelenou a fialovou ...
Na hornú časť viečka som naniesla zelenú
a bielu farbu a trošku nižšie fialový tieň v ceruzke...
Očiam som dodala výraz aj čiernou linkou na oči
a maskarou...Jemne som zvýraznila aj líčka
a použila som vlasy za 800 Sp..
Tak čo ???
Outfity :



a krásnu doll Laavinia !
Tak ideme na to !
Make-up je svieži a jednoduchý !
Pery som nechala v pôvodnej farbe
a očká som zvýraznila zelenou a fialovou ...
Na hornú časť viečka som naniesla zelenú
a bielu farbu a trošku nižšie fialový tieň v ceruzke...
Očiam som dodala výraz aj čiernou linkou na oči
a maskarou...Jemne som zvýraznila aj líčka
a použila som vlasy za 800 Sp..
Tak čo ???
Outfity :
štvrtok 15. októbra 2009
Elmo Queen ! Súťaž začala
15prettygirl156
Diamant115
Alexqqa
Pancik01
Romca0071
Verca808
Tu je zoznam prihlásnených báb ...
Kedže nick Elmo_Luvr už Veronike nepátrý bude vám dávať
nedeľa 11. októbra 2009
Nové Designy ???
A je to tu ! Začína súťaž Elmo Queen v ktorej
budete bojovať o najvernejšui a najkrajšiu doll !
Prihlásite sa zaslaním správy ,alebo Requestu na nick Elmo-Queen
ktorý som vytvorila na základe tejto súťaže !
Hláste sa !
Potom dostanete dalšie úlohy...
PS.: Hrá sa o skvelé ceny !
by SUPER---GIRLS
by .AVRIL.LAVIGNE_
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)





.jpg)
