Teraz budem mať viac času ,a síce moju rubriku New Look (ktorá mi zaberala najviac času)
prevezme už čoskoro nová prispevatelka ! Nechajte sa prekvapiť !
A teraz k tovej rubrike...
Na začiatok som vytvorila 4 make-up Looky na ročné obdobia !
Jar.............................................Leto
Jeseň.................................Zima
Uvidíme sa zas nabudúce !
Papa !
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára