Ani neviem čo mám k tomuto povedať , cez starplaza bazaar som si dala vyhľadať PrettyInPink veci .. a čo tu nevidím DKNY HEART SCARF a za 5 Dollarov Jasné že som si ju kúpila no zdalo sa mi trošku divné , že som ju našla v PiP a V suite je Pomenovaná len ako SCARF a aj obchod je uvedený ako PiP .. Neviem čo to znamená :P
piatok 28. augusta 2009
streda 26. augusta 2009
sobota 22. augusta 2009
štvrtok 20. augusta 2009
Rubrika : Face Style (3)
streda 19. augusta 2009
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)