I made this widget at MyFlashFetish.com.

streda 30. septembra 2009

New Look 2.časť

Ahojky ! Je tu další diel rubriky New Look ,v ktorej vám
premením Outfit a vašu dollku !
Nelly-Kell to je meno dolly ktorá podstúpila premenu !
Ak chcete vedieť viac čítajte do konca !



Outfit
Použila som ,,zmes,, RARE a HBs vecí ktoré sú velmy dobre skombinované !
V jej šatníku je množstvo super vecí tak nebolo ťažké vytvoriť super Outfit !
Obliekla som jej zlaté RARE šaty a nane som dala tiež RARE sačko
ktoré k šatám padne ako uliate !
Nejký šál a Hot Buys botičky a super Outfith je na svete !

Make-up Look
Vlásky som zvýraznila zlatisto-hrdzavou farbou na vlasy a
pramienky nafarbila melírom...
Na očká som použila predlžujúcu maskaru vo fialovej farbe
a za výraz aj dva páry umelých rias ! Taktiež som použila
fialové očné tiene ,takže oči sú zvýraznené !
Na líca farbu a na pery rúž v neutrálnom odtieni !
Make-up je hotový a teraz čo na to povie naša Nelly-Kell !

1 komentár:

  1. jej no je to pre mna zmena;)
    malo moju doll uvidite v opetkoch:D
    ale paci sa mi to a je to v pohode zmena ;)

    OdpovedaťOdstrániť

Come and Dress Me UP :D