N E W ...L O O K !
Tak výtam vás v rubrike Premeny a už,už tu máme
prvú časť v ktorej sme si podaly na paškál doll
15prettygirl156 ! Tak som zvedavá či sa vám to páči !
Tak Outfit možno trošku farebný,ale je to môj štýl ktorého sa nechcem vzdať !
Dominuje tu EXtravagantný top a čierne sačko ...
Klasické Jeansy nič nepokazia a nejaká kabelka a Cool botičky !
Všetko som zakončila nejakými doplnkamy!
Make-up Look:
Make-up som zladila k Outfitu !
Na pery nejaký fialový rúž a očká som zvíraznila čiernou linkou a
maskaramy ! Použila som obe teda predlžujúcu aj zhustujúcu !
Oči som zakončila nejakými tienmy v sivej a modrej farbe !
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára