Elmo_Luvr ,prepáč že som to tu dala ,ale ja som
fakt nemohla z doll KLOBASKA20
Nielen že je to kradoška ,ale stále mi do GB
píše že mám pery ako cukor ,a že mám kuknúť jej Scenery :-)
Tak p prezentačke má napýsané že sa volá TOXICA čo je dosť
zvláštne meno ,ale tak dnes je už nová doba ! :-)
Len sa pozrite.
Táto scenery sa volá " Výťazka plesu Krások-Sedmokrások"
-všetci vidíme aká je nádherná a nikto sa jej nevyrovná !
Túto pomenovala "Na Francúzskej Riviére " ,alebo
neštastie Eiffelovej veže !
Táto scenery je "Párty na pláži" ...
Asi by so na takú párty nešla ,ale tak mohla byť zábava :-)
No a na koniec...
Alenku som nenašla ,lebo ju tak dobre skryla že....
Ak máte aj vy nejaký zábavný zážitok ,alebo udalosť na Stardolle neváhajte
a posielajte na e-mail Chanelcos@azet.sk !
Tak Moja Vobec sa nehnevam , ze si to tu dala :D aj ja som sa tiez skoro zasrala .. od smiechu :D ..
OdpovedaťOdstrániťjaj jento ta cernoska
OdpovedaťOdstrániťno sak tej klobaske sibe!
OdpovedaťOdstrániť