I made this widget at MyFlashFetish.com.

štvrtok 1. októbra 2009

New Look 3.časť

!Ani sme sa nedočkaly a máme to znova diel rubriky New Look !
V prvom rade chcem povedať,že s premenou som to nemala lahké
vzhladom na to ,že Elis1985 má v šatníku množstvo krásnych vecí,
preto bolo ťažké vybrať len na jeden Outfit...
Ako už som prezradila doll na zmenu bude všetkým dobre známa
Elis1985 ! Jej doll je samozrejme sama o sebe krásna takže nepotrebuje
premenu.
Dúfam že sa to Eliške bude páčiť !


Outfit !
Pre Outfit som vybrala staršie modré šaty s opaskom ,alebo
ak chcete predlžený sveter...Presne si nepametám od akej značky
bol,čo si ale dobre pametám je sako z DKNY ktoré vytvára takú
jesennú atmosféru ! Potom už len nejaké opasky,šatku,kabelku
a vysoké kozačky a 0utfit je na svete !

čo sa týka Make-upu ten som zladila tiež do jesenných farieb...
Zlatá kombinovaná z fialovou vytvoria ten pravý Glamour Look !
Na očká som použila výraznejšie čierne tiene ,čiernu linku
a na zhustenie rias maskaru...
Taktiež očká oživí aj zlatistý tieň ktorý ladí z farbou na vlasy
zvýraznenou jemným melírikom..
Na líca som požila farbičku na oživenie a na pery fialový rúž !


No čo ELIS páči sa ti to ???

1 komentár:

  1. Děkuju moc :o) jsem ráda,že teď vidím svojí Elis i "jinýma" očima :o) outfit se mi moc moc líbí,a ten kabátek mám na sobě poprvé :o) takže díky za tip.Elis1985

    OdpovedaťOdstrániť

Come and Dress Me UP :D