
Konečne máme na našej (milovanej) starplaze výpredaje !
Síce ešte Stardoll neuvádza ofiacíálne výpredaje v obchodoch
sú už zlacnené veci ! Tak rýchlo do nakupovania !
Určite ste sa už dopočuly že Kampať pre 1SD denne už nieje !
Takže aj budete chcieť nejakú vec za 6SD budete si musieť aktivovať SS !
Našťastie máme ešte PLAY&EARN ,ale peniaze z P&E musíme minúť
do polnoci...Takže Smola baby !
Ozaj ! Ak máte záujem o prerobenie vašej Suite kontaktujte ma na
nicku Super---Girls !
by Super---Girls
ahoj ako ti mohli ukadúť ten nick?
OdpovedaťOdstrániťJa neviem ,mohly to urobiť cez nejaký program ,ale nič mi neukradly...Možno to bola zasa nejaká blbá chyba Stardollu..
OdpovedaťOdstrániť