A je to tu ! Začína súťaž Elmo Queen v ktorej
budete bojovať o najvernejšui a najkrajšiu doll !
Prihlásite sa zaslaním správy ,alebo Requestu na nick Elmo-Queen
ktorý som vytvorila na základe tejto súťaže !
Hláste sa !
Potom dostanete dalšie úlohy...
PS.: Hrá sa o skvelé ceny !
by SUPER---GIRLS
by .AVRIL.LAVIGNE_
a e-mail?
OdpovedaťOdstrániťAký Email ?
OdpovedaťOdstrániť