I made this widget at MyFlashFetish.com.

nedeľa 11. októbra 2009

NL-Super MAKE-UP Keavy

Keavy
Dnes sme si premenily doll Keavy !
Za seba musím povedať že premeny sa mi podarily a tak
dúfam že sa budú páčiť aj Keavy !


Look 1: Na očká som naniesla čiernu
očnú linku v ceruzke a na dolné viečko
bielu ,aby to oči otvorilo..
Toto líčenie je lahké a pritom
pôsobí ako keby ste ho robyli dve
hodiny ! Stačí naiesť zlatý a hnedo-
zemitý očný tieň ,niečim zvýrazniť riasy
a je to ! Na oči som aplikovala aj HBs umelé
riasy ktoré oko urobia naozaj krásne !
Na líčka červeň a na pery rúž
v sviežom odtieny a Look je hotový!
Potom ešte nejaké správne doplnky
a Vuala ! Krásna doll ako Modelka !


Look 2: Použila som vlásky Amy Winehouse
na ktoré som dala nejaký doplnok nejké
sponky v tvare kvietka...
Aj líčenie som prispôsobila prírodej kráse
a preto nesmie chýbať zemito-hnedý
očný tieň,linka a čierna maskara..
Na pery stačí naiesť prírodný rúž a
na osvieženie pleťi zlahka lícenka...


Look 3: bude v znamení jari !
Síce ju už máme dávno za sebou, toto ročné
obdobie ma očaruje svojími prebúdzajúcimy
farbami ! Zemitá farba na očká sa dnes
nesie celú premenu ,ale ak k nej
primiešame zelenú linku Make-up
vyzerá zaújmavo a jemne !
Na spodok očka bielu očnú linku
samozrejme nesmieme zabudnúť na riasy !
Tie zvýraznime maskarou a na pery
rúž v prírodnych farbách ! Na líčka červeň,
do vlasov motíliky a je to !


Tak čo Keavy páči sa ti to ? A prepáč za možné gramatické chyby
velmy som sa ponáhlala :D

2 komentáre:

  1. Tak to je bomba! Moc se mi to líbí, i když jsem se ani jednou podobně nenalíčila, každopádně mě to inspirovalo a MOC děkuji za tuto možnost tu být!

    OdpovedaťOdstrániť

Come and Dress Me UP :D