I made this widget at MyFlashFetish.com.

sobota 3. októbra 2009

NL-Super MAKE-UP Elis1985

Prekrásna doll,vždy skvelé nápady a srdiečko na pravom mieste !
Týmito slovami by sme označili vždy krásne upravenú Elis1985 !
A práve tú som dnes premenila !
Ok tak pekne po poriadku !

Make-up look číslo 1 !
Vlasy: Ponechala som vlásky za
4000Sp ,ale zmenila som ich farbu
na hrzdavú ! Na nafarbené vlasy
som naniesla melír aby vyzeraly
živšie...
Make-up:V prvom rade oči..
Tie som zvýraznila hnedou očnou
linkou v ceruzke a čiernou
tekutou linkou v pere.
Riasy som zhustila a predlžila
oboma Riasenkamy a naniesla som
hnedý očný tieň. Nižšie som
zas naniesla čierny očný
tieň ,aby som vytvorila akýsi
efekt linky ! Na líčka som použila
lícenku a na pery rúž v
hnedom odtieny !
Make-up to zvýrazní !
Je to akási čerešnička na torte !
Celý Look som
zakončila správnimy doplnkamy...

Make-up Look číslo 2 !
Vlasy:Vlasy som použila z klasického výberu
na ôsmej stránke.
Farbu som zmenila na blond ,a
kde tu som naniesla melír ,ktorý
síce nieje vydieť ,ale oživuje to Look.
Make-up: Na oči som v prvom rade naniesla
linku v ceruzke v zelenej farbe ktorá oči
maximálne zvýrazní a otvorý !
Osviežuje to celý make-up !
Do vnútra oka som naiesla sivú tekutú
linku a predlžila som ju..
Zelené a zlaté očné tiene sa
k sebe hodia a celý Look je taký
prírodný !
Výnimkou nie sú ani pery
ktoré som osviežila zlahka
krycím fialovám rúžom !
Zakončila som to nejakou
Lícenkou a HBs umelými
riasymy... Tak čo páči sa ?


Make-up Look číslo 3 !
Vlasy: Tento raz som radikálne skrátila
úšes ,takže doll vyzerá tak neobičajne !
Vlásky sú v čiernej farbe ako ste si už všimly xD
Make-up: Tento make-up je velmy jednoduchý
a Elis pri úprave nezaberie množstvo času !
Fialové očné tiene
v ceruzke a čierna očná linka ,na výraz
maskara a to je všetko !
Samozrejme bez umelých rias by
to nebolo ono ,preto nesmú chýbať !
Líčka som zlahka
osviežila bronzerom ,a pery som pretrela
červeným rúžom !
TIP: Použila som aj kontúrku v odtieny
otrochu tmavšom než je farba rúžu !
Pery pôsobia zaujmavo !
Nejaké doplnky a Look je hotový !

A na koniec dakujem Elis že sa podujala a nefrflala na premene xD
Diky !
A z bohom na budúce !

1 komentár:

  1. wow!!!Ja nemam slov!!!Vsechny tri promeny jsou uzasny a dokonaly.Moc se ti to povedlo,jsem z toho normalne paf :D jen jsem Elis1985 ne 1981

    OdpovedaťOdstrániť

Come and Dress Me UP :D