I made this widget at MyFlashFetish.com.

sobota 17. októbra 2009

New Look 6.časť

Dnes sme si na premenu vybrali vždy ženskú
a krásnu doll Laavinia !
Tak ideme na to !


Make-up je svieži a jednoduchý !
Pery som nechala v pôvodnej farbe
a očká som zvýraznila zelenou a fialovou ...
Na hornú časť viečka som naniesla zelenú
a bielu farbu a trošku nižšie fialový tieň v ceruzke...
Očiam som dodala výraz aj čiernou linkou na oči
a maskarou...Jemne som zvýraznila aj líčka
a použila som vlasy za 800 Sp..
Tak čo ???

Outfity :



1 komentár:

  1. vždy žeska a krasna :-D no tak to dakujem Kristinka:-)... modely su zaujimave, uťčite nejaky využijem :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Come and Dress Me UP :D