Chcela premenu prvej,hlavnj izby zo šatníkom !
Tak sa do toho pustíme.
Tak šatníkovú časť ukazovať nejdeme :D Bola by to len strata
času.. Ok tak ako základ som dala kreslo a stolýk s
knihami. V pozadí sú dve skrinky na ktorých sú rôzne doplnky
a na stene obraz krajinky xP
Na drevennej podlahe je teplý koberec a na stene
okno s nočním výhladom..Z hora schody...
Všetko to vytváta taký pohodový a oddychový
dojem..Kedže izba je čierna vyberala som nejaký
farebnejší nábitok..
Páči sa ????
FAKTY:
štýl: Fashion
veci z iných izieb: áno,ale nie vela
spokojnosť: 100%
Celkom pekné:))
OdpovedaťOdstrániť