A máme tu novú dúfam , že časom veľmi obľúbenú RUBRIKU , keďže je táto rubrika veľmi náročná na čas bude bý vař raz do mesiaca alebo keď budem mař náladu tak niečo prídám ...
Ako prvá bola premenená Elmo_Luvr , toto je jej obľúbený štýl a myslím ,že premena sa podarila
...:)
Ak máte záujem kontaktujte - .avril.lavigne_

srry ale 60 sd?:D
OdpovedaťOdstrániťnelly-kell
Zla cena prepac za jeden je 20 :¨)
OdpovedaťOdstrániť